DİŞ BEYAZLATMA

Diş beyazlatma

Dişlerde oluşan renklenmelerin giderilmesine yardımcı olan işlemlerdir. Sağlıklı her dişe uygulanabilen beyazlatma işlemlerinin, dişe ve diş etine herhangi bir zararı yoktur.  Diş beyazlatma için klinik ortamda diş hekimi tarafından yapılan plazma-ışık teknolojisi ve evde hastanın kendi uygulayabileceği home bleaching yöntemleri gibi 2 farklı uygulama bulunmaktadır. En uzun süre beyazlık etkisinin devam etmesi için ofis ve home bleaching in birlikte yapılması en doğrusudur.

Home Bleacing

Evde kendinizin uygulayacağı bu yöntemde öncelikle diş hekiminiz tarafından ağzınızın ölçüsü alınır ve ince silikon kalıplar hazırlanır. Bu kalıplara hekiminiz tarafından verilen beyazlatıcı ilaç sürülerek, tercihen uykuda 6-8 saat takmanız gerekir. Evde yapacağınız bu diş beyazlatma yöntemi ortalama 1 ila 4 hafta içerisinde en iyi sonucu almanızı sağlar.

 

Diş beyazlatmada plazma-ışık teknolojisi

Klinik ortamında diş hekiminiz tarafından uygulanan bu diş beyazlatma yönteminde, dişlere öncelikle hidrojen peroksit içeren ağartıcı sürülür. Yoğun ışık kaynağı jelin aktif hale gelmesini ve dişlerin beyazlamasını sağlar. Anında ve etkin sonuç alırsınız. Birçok farklı beyazlatma ilacı vardır, dişlerin kaç ton beyazladığı, sonrasında dişlerde oluşan hassasiyet ve beyazlığın kalıcılık süresi tamamen materyal ve plazma ışık kaynağının kalitesine bağlıdır.

NEDEN BİZ

 

Bizim Önceliğimiz Sizin Sağlığınız…

 

Diş sağlığınızı şansa bırakmayın…

Deneyimli ve alanında söz sahibi doktorlarımız, sorunsuz ve rahat bir operasyon süreci sunan yöntemlerimiz ayrıca doğal, ağrısız ve güzel dişlere sahip olmak gibi bizi tercih etmeniz için pek çok neden var.

 

  Modern Klinik

Avrupa’nın en seçkin diş klinik merkezlerinden olan kliniklerimiz en yeni teknolojik cihazlarla donatılmıştır ve tam donanımlı tıbbı alt yapıya sahiptir. Hastalarımızın kendilerini rahat, güven içinde ve mutlu hissetmeleri için konforlarını sağlayacak tüm özellikler düşünülmüştür.

 

  ⇒ Uzman Doktorlar

Diş hekimliği alanında söz sahibi, birçok yöntem geliştirmiş, uygulamaları ile diş tedavilerine pek çok yenilik yaratmış, uzman hekim kadromuz ile hizmetinizdeyiz!

 

  ⇒ Ayrıcalıklı Hizmet

Kliniklerimiz dünya çapında hizmet sunan, hastaların her türlü ihtiyaçlarını karşılayan teknolojiye ve konfora sahip, kişiye özel hizmetin adresidir. Yapılacak işlem ya da operasyon ne olursa olsun kapsamlı destek sunarız.

 

  ⇒ Hasta Memnuniyeti

Odağımız sunduğumuz hizmetlerle hastalarımızın beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktır. %100 hasta memnuniyetimiz ise en büyük gurur kaynaklarımızdan biridir.