GENİTAL ESTETİK

Genital Estetik

Son yapılan araştırmalara göre, genital estetik konusunda kadınların oldukça hızlı bir şekilde artan talepleri bulunuyor. Genital estetik bugünün teknolojisiyle cerrahi olarak ve ameliyatsız genital estetik başlığı altında değerlendirilen, yüz güldürücü sonuçlar veren bir uygulamadır. Labioplasti, Vajinoplasti ve bölgenin diğer sorunlarına çözüm sağlayan uygulamalara artan taleplerin altında yatan etken ise, kadınların eskisinden çok daha fazla bedenlerine saygı duymaları ve yaşamlarının her aşamasında sağlıklı bir şekilde var olmayı istemeleridir.

Her kadın hayatının belirli dönemlerinde vajinal sorunlar yaşar. Özellikle doğum sonrasında, yaşın ilerlemesine bağlı ve östrojen hormonunun azalması sonucunda artan vajinal sorunlar, bugün her 3 kadından 2’sinde farklı sağlık ve estetik sorunları beraberinde getiriyor.

En fazla karşılaşılan ve çözüm aranan konuların başında ise, vajinadaki gevşeme ve pigmentasyon sorunudur. Vajina beyazlatma ve vajina daraltma konularının ameliyatsız bir şekilde çözümlenebildiği günümüzde, biz de Antalya Health Tour kliniklerimizde sizlere sorunların çözümü için profesyonel bir hizmet sağlıyoruz.

Ameliyatsız genital estetik, ileri düzey lazerle yapılan bugüne kadar Amerika’da pek çok kadının deneyimlediği ve başarılı sonuçlar aldığı bir cihazla yapılıyor. Monalisa dokunuşu, Monalisa Touch ismi verilen cihazın temel özelliği ise, vajinanın olası sorunlarını güvenilir radyofrekans, CO2 Fraksiyonel Lazer teknolojisiyle çözümlüyor olmasıdır.

 

Ameliyatsız genital estetik Monalisa:

Vajinal kuruluk

Vajinal sıkılaştırma

Vajinal yağlanma

Cinsel ilişkide rahatsızlık

İlişki sonrası hafif kanama

İdrar kaçırma (Üriner inkontinans)

Genital kaşıntı

Vajinal akıntı

Vajinal yanma

Vajinada beliren pigmentasyon sorunu (kararma)

gibi sorunları ameliyatsız bir şekilde çözümler.

 

Kimler ameliyatsız genital estetik yaptırabilir?

Doğum yapmış ya da yapmamış ama özel bölgesinde kuruluk, tekrarlayan bakteri, ph bozulması, vajina gevşekliği, cinsel ilişki sırasında ağrı veya hissizlik, renk değişimi ve idrar kaçırma sorunlarını yaşayan her kadın güvenle bu uygulamayı yaptırabilirler.

 

Ameliyatsız genital estetik Monalisa’nın özellikleri

Monalisa, Radyofrekans ve CO2 Fraksiyonel lazer teknolojisine sahip ileri düzey bir cihazdır. Uygulama esnasında kullanılan dalga boyu sayesinde, tek atışta cildin alt katmanlarına kadar ulaşabilme özelliğine sahip olan CO2 fraksiyonel lazerler, ciltte yenilenme ve tazelik sağlar. Radyofrekans, mevcut dokuya derinlemesine biçim verir, sarkmaları toparlar ve bölgenin yeni kolajen üretimi için fibroplast hareketliliğini lazerle birleştirerek sağlar. Mevcut form kayıplarının giderilmesinde oldukça etkili bir çözümdür. Termal etkisi sayesinde oluşan enerji, su bakımından zengin alt derinin, tümüne yayılır. Bu sayede dokular büzüşür ve kolajen üretimini sağlayan dokular uyarılır. Cilde zarar vermez, bu da iyileşme sürecini hızlandıran bir avantajdır. Vajina mukozasını yeniler, mevcut kuruluk, akıntı ve yanma gibi sorunları ortadan kaldırır. Vajina mukozasının yenilenmesi ve güçlenmesi sayesinde idrar yoluyla artarda bir anatomiye sahip olan bölgenin sıkılaşmasını ve idrar kaçırma sorununun da çözümlenmesini sağlar. Aynı zamanda toparlanan vajen yolu, daralır, cinsel ilişki sırasında yaşanan tüm problemleri çözümler. Yenilenen mukoza, aynı zamanda pigmentasyon sorununu da ortadan kaldırıp, vajina beyazlatma denilen, renk koyuluğunu da çare olur.

 

Ameliyatsız genital estetik Monalisa uygulama

İşlem herhangi bir uyuşturma, anestezi gerektirmez. Ağrısız ve konforlu bir uygulamadır. Monaliza’nın başlığı vajen yoluna dikkatlice yerleştirildikten sonra, doktorunuzun planlaması dahilindeki süre zarfında lazerle atışlar yapılır. Işlem sırasında herhangi bir sızı ve acı duymazsınız.

 

Ameliyatsız genital estetik Monalisa sonrası

Ameliyatsız genital estetik Monalisa uygulama sonrası hemen sosyal hayatınıza geçiş yapabilirsiniz. Birkaç gün bölgeyi hijenik tutmanız yeterlidir. Doktorunuzun önerdiği reçeteli kremleri kullanabilirsiniz. Yine aynı şekilde 2-3 gün sonra cinsel ilişkiye girebilirsiniz.

NEDEN BİZ

 

Bizim Önceliğimiz Sizin Sağlığınız…

 

Estetiğinizi şansa bırakmayın…

Deneyimli ve alanında söz sahibi doktorlarımız, sorunsuz ve rahat bir operasyon süreci sunan yöntemlerimiz, doğal ve vücudunuza uyumlu bir görünüşe sahip olmak gibi bizi tercih etmeniz için pek çok neden var.

 

  Modern Klinik

Avrupa’nın en seçkin estetik merkezlerinden olan kliniklerimiz en yeni teknolojik cihazlarla donatılmıştır ve tam donanımlı tıbbı alt yapıya sahiptir. Hastalarımızın kendilerini rahat, güven içinde ve mutlu hissetmeleri için konforlarını sağlayacak tüm özellikler düşünülmüştür.

 

  Uzman Doktorlar

Estetik cerrahi ve medikal estetik alanında söz sahibi, birçok estetik yöntem geliştirmiş, uygulamaları ile estetikte pek çok yenilik yaratmış, uzman hekim kadromuz ile hizmetinizdeyiz!

 

  ⇒ Ayrıcalıklı Hizmet

Kliniklerimiz dünya çapında hizmet sunan, hastaların her türlü ihtiyaçlarını karşılayan teknolojiye ve konfora sahip, kişiye özel hizmetin adresidir. Yapılacak işlem ya da operasyon ne olursa olsun kapsamlı destek sunarız.

 

  ⇒ Hasta Memnuniyeti

Odağımız sunduğumuz hizmetlerle hastalarımızın beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktır. %100 hasta memnuniyetimiz ise en büyük gurur kaynaklarımızdan biridir.