KAŞ EKİMİ

Kaş Ekimi

Kaşların yüz güzelliğini tamamlayıcı en büyük unsurlardan bir tanesi olduğu bir gerçek. Kalıcı bir şekilde kaşlara sahip olmak istiyorsanız, kaş ekimi en doğru seçimdir.

 

Kaş ekimi nedir?

Yüz güzelliğine, gözlerin vurgulanmasına son derece aktif rol üstlenen kaşlar, dönem dönem gelen kaş modası sonucunda, farklı biçimlere sokulabiliyor. Zamanla geçen moda akımları ise, geriye inceltilmiş ya da halk arasında küsmüş kaş sorununu gündeme getiriyor. Kaşa çizgi atılması, kaşın ip gibi incecik alınması ve sonrasında oluşan kıl kökü tahribatı, yeniden çıkmayan kaşlara, alternatif kaş dövmesi ya da kaş kalemiyle doldurma işlemini yaşatıyor.

 

Kaş ekimi uygulama

Kaş ekimi, mevcut sağlıklı donör alandan alınan kıl köklerinin kaş bölgesine transfer işlemidir. Ortalama olarak nakilden 3 ay sonra çıkmaya başlayan kaşlar, en verimli halini 7-8 ay sonra alıyor. Kaş ekimi işlemi yapıldıktan ve en az 7 ay gibi bir zaman bekledikten sonra, kaşlarınıza tekrar şekil verebilmeniz mümkün. Dikkatlice ve ya bir kaş şekli veren profesyonel tarafından yüzünüze en uygun olan kaş tipini seçtikten sonra kaş alma işlemini yapmanızı ya da yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

 

Kaş ekiminin avantajları

Kaş ekimi işlemiyle, her sabah seyrelmiş kaşların içini doldurmayı, kaşınızı kalınlaştırmayı, hiç kaşınız yoksa yine kalemle kaş çizmeyi veya kaş dövmesinin getirdiği doğal olmayan görüntüden uzaklaşmayı sağlayabilirsiniz. Kaş ekimi işlemi istenirse tekrarlanabilir bir uygulamadır. Bu doğrultuda, zaman zaman incelen ya da moda sebebiyle farklılaşan kaşlarınıza kaş ekimi yaptırarak tekrar form kazandırmayı sağlayabilirsiniz.

 

Neden kaş ekimi?

Her sabah kaş çizmek, kaşı kalınlaştırmaya çabalamak, son derece büyük sıkıntılar yaşatırken, kaş dövmesi ise, doğal olmayan görüntüsü sebebiyle yine sorunlar yaşamasına neden oluyor. Elbette sadece moda akımlarının sonucunda değil, yaşanan travmalar sebebiyle de kaşın belirli bir bölgesinde ya da tamamında kıl probleminin olması mümkün. Tüm bu gelişmeler doğrultusunda, saç ekimi tekniğinde kullanılan prosedürlerin kullanıldığı kaş ekimi işlemi, soruna, pratik ve en doğal çözümü sağlıyor.

NEDEN BİZ

 

Bizim Önceliğimiz Sizin Sağlığınız…

 

  Modern Klinik

Avrupa’nın en seçkin saç klinik merkezlerinden olan kliniklerimiz en yeni teknolojik cihazlarla donatılmıştır ve tam donanımlı tıbbı alt yapıya sahiptir. Hastalarımızın kendilerini rahat, güven içinde ve mutlu hissetmeleri için konforlarını sağlayacak tüm özellikler düşünülmüştür.

 

  ⇒ Uzman Kadro

Saç ekim alanında söz sahibi, birçok yöntem geliştirmiş, uygulamaları ile tedavilere pek çok yenilik yaratmış, uzman hekim kadromuz ile hizmetinizdeyiz!

 

  ⇒ Ayrıcalıklı Hizmet

Kliniklerimiz dünya çapında hizmet sunan, hastaların her türlü ihtiyaçlarını karşılayan teknolojiye ve konfora sahip, kişiye özel hizmetin adresidir. Yapılacak işlem ya da operasyon ne olursa olsun kapsamlı destek sunarız.

 

  ⇒ Hasta Memnuniyeti

Odağımız sunduğumuz hizmetlerle hastalarımızın beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktır. %100 hasta memnuniyetimiz ise en büyük gurur kaynaklarımızdan biridir.