PORSELEN DOLGULAR 

Estetik ve Porselen Dolgular

Estetik diş hekimliğinde önemli bir yer tutan estetik ve porselen dolgular, çürüyen diş tedavilerinde sıklıkla kullanılan kompozit dolgu materyallerinin yerine kullanılır. Madde kaybının fazla olduğu dişlerde, estetik ve dayanıklı oluşları, yüksek uyum nedeniyle ikincil çürük oluşumunu azaltması ve dişin kalan sağlam dokularına destek oluşlarından dolayı özellikle porselen dolgular tercih ediliyor. Sorunlu dişten çürük kısımlar temizlendikten sonra ölçüsü alınıp, cerec teknolojisi ile hazırlandıktan sonra dişlere yapıştırılır. Porselen dolgular;

 

  • Dişe son derece iyi uyum gösterirler.
  • Doğal dişle aynı renkte ve estetik bir görünüme sahiptirler.
  • Oldukça sağlamdırlar ve dişin kalan duvarlarını destekler.
  • Yüzey yapısı diğer dolgulara göre daha iyidir
  • Yan dişlerle kontakt istenilen seviyede ayarlabilir, yemek artığı kaçma problemi olmaz

NEDEN BİZ

 

Bizim Önceliğimiz Sizin Sağlığınız…

 

Diş sağlığınızı şansa bırakmayın…

Deneyimli ve alanında söz sahibi doktorlarımız, sorunsuz ve rahat bir operasyon süreci sunan yöntemlerimiz ayrıca doğal, ağrısız ve güzel dişlere sahip olmak gibi bizi tercih etmeniz için pek çok neden var.

 

  Modern Klinik

Avrupa’nın en seçkin diş klinik merkezlerinden olan kliniklerimiz en yeni teknolojik cihazlarla donatılmıştır ve tam donanımlı tıbbı alt yapıya sahiptir. Hastalarımızın kendilerini rahat, güven içinde ve mutlu hissetmeleri için konforlarını sağlayacak tüm özellikler düşünülmüştür.

 

  ⇒ Uzman Doktorlar

Diş hekimliği alanında söz sahibi, birçok yöntem geliştirmiş, uygulamaları ile diş tedavilerine pek çok yenilik yaratmış, uzman hekim kadromuz ile hizmetinizdeyiz!

 

  ⇒ Ayrıcalıklı Hizmet

Kliniklerimiz dünya çapında hizmet sunan, hastaların her türlü ihtiyaçlarını karşılayan teknolojiye ve konfora sahip, kişiye özel hizmetin adresidir. Yapılacak işlem ya da operasyon ne olursa olsun kapsamlı destek sunarız.

 

  ⇒ Hasta Memnuniyeti

Odağımız sunduğumuz hizmetlerle hastalarımızın beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktır. %100 hasta memnuniyetimiz ise en büyük gurur kaynaklarımızdan biridir.