DİŞ KRİSTALİ

Diş Kristali- Diş Pırlantası

Dişler yüz güzelliğinin en önemli parçalarından birisi. Pek çok kişi parlak ve canlı bir gülümsemeye sahip olabilmek için estetik diş hekimliğinin tüm avantajlarından faydalanmaya çalışıyor. İşte diş kristalleri ve diş pırlantaları da bunlardan bir tanesi.

 

Yapıştırma İşlemi

Diş kristali, dişe ya da dişlere yapıştırılarak yapılan bir işlem. Dental yapıştırıcı ile yerleştirilen diş kristali kalıcı olarak dişe tutturulur istendiği zaman da farklı dişçilik araçlarıyla çıkarılabilir. Dişe zarar vermez, yerleşim dişin sadece yüzeyine yapılır. Hastalar dişlerini normal olarak fırçalayabilir ve normal ağız hijyeni kurallarını uygulayabilirler.

NEDEN BİZ

 

Bizim Önceliğimiz Sizin Sağlığınız…

 

Diş sağlığınızı şansa bırakmayın…

Deneyimli ve alanında söz sahibi doktorlarımız, sorunsuz ve rahat bir operasyon süreci sunan yöntemlerimiz ayrıca doğal, ağrısız ve güzel dişlere sahip olmak gibi bizi tercih etmeniz için pek çok neden var.

 

  Modern Klinik

Avrupa’nın en seçkin diş klinik merkezlerinden olan kliniklerimiz en yeni teknolojik cihazlarla donatılmıştır ve tam donanımlı tıbbı alt yapıya sahiptir. Hastalarımızın kendilerini rahat, güven içinde ve mutlu hissetmeleri için konforlarını sağlayacak tüm özellikler düşünülmüştür.

 

  ⇒ Uzman Doktorlar

Diş hekimliği alanında söz sahibi, birçok yöntem geliştirmiş, uygulamaları ile diş tedavilerine pek çok yenilik yaratmış, uzman hekim kadromuz ile hizmetinizdeyiz!

 

  ⇒ Ayrıcalıklı Hizmet

Kliniklerimiz dünya çapında hizmet sunan, hastaların her türlü ihtiyaçlarını karşılayan teknolojiye ve konfora sahip, kişiye özel hizmetin adresidir. Yapılacak işlem ya da operasyon ne olursa olsun kapsamlı destek sunarız.

 

  ⇒ Hasta Memnuniyeti

Odağımız sunduğumuz hizmetlerle hastalarımızın beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktır. %100 hasta memnuniyetimiz ise en büyük gurur kaynaklarımızdan biridir.