KİŞİYE ÖZEL CİLT SERUMU

Kişiye Özel Cilt Serumu

Cilt tedavisinde yeni dönem başlıyor, cildiniz için formüle edilen size özel, en taze bakım, kişiye özel cilt serumu artık Antalya Health Tour’da. Türkiye’de Antalya Health Tour kliniklerinde bulabileceğiniz, ünlü Fransız kozmetik markası Universkin, cildin ihtiyaçlarına uygun olarak formüle edilen yeni konsepti ile cilt bakımında yeni bir dönem başlattı. Uzun yıllar yapılan klinik çalışmalar sonucunda cildin gereksinimlerine uygun olarak formüle edilen cilt bakım ürünleri sunan Universkin, TCT Medikal tarafından ithal edilen ürünleriyle Türkiye pazarına merhaba dedi. Antalya Health Tour bünyesinde satışa çıkarılan Universkin ürünleri, her cildin ihtiyacına yönelik bireysel, kişiye özel cilt serumu ile tek tek formüle edilmiş çözümler sağlıyor.

 

Kişiye özel cilt serumu nedir?

Dermatologlar ve plastik cerrahlar tarafından detaylı cilt teşhisi konulması için uygulanan bu konsept serum kombinasyonları “Cildinizi Bize Anlatın” mottosuyla hareket ediyor. Bireysel, kişiye özel serumların hazırlanmasını sağlayan bu konsept, en etkili ve kaliteli yirmi aktif maddeden oluşuyor. Uzmanınız, size özel içeriğiyle serumun oluşturulması için öncelikle cilt tipiniz, tıbbı geçmişiniz, günlük yaptığınız cilt bakımları, cilt sorunlarınız hakkında kapsamlı bir araştırma yapıyor. Sizin verdiğiniz bilgilerle cildinizin ihtiyaçları teşhis ediliyor ve cildinizin hangi aktiflere gereksinim duyduğu belirleniyor. Fonksiyonel tanının ardından farklı oranlarda eklenen aktif bileşenlerle kişiye özel cilt serumları, gözünüzün önünde taze bir şekilde, o anda oluşturuluyor.

 

Kişiye özel cilt serumunun avantajları

  • Fransa’nın en iyi uzmanlarını bünyesinde barındıran, bilim adamları ve doktorlardan oluşan bir ekiple çalışan Universkin, çoklu kombinasyonları ile cildinizin fonksiyonlarını iyileştirmek için kalıcı yöntemler sunuyor.
  • Uzmanlar tarafından kişiselleştirilmiş, size özel taze cilt bakım ürünleri, cildinizin fizyolojisi ile mükemmel bir sinerji oluşturuyor.
  • Kişiselleştirilmiş cilt bakımı sunar
  • Size özel yapılandırılan bir serumdur
  • Gözünüzün önünde hijyenik koşullarda yapılır
  • Anında taze bir şekilde formüle edilir
  • Cilt tipinize uygun ve cilt hikayenize göre içerik sağlanır
  • Cilt fizyolojinize uygun bir serumdur

 

Neden kişiye özel cilt serumu kullanmalıyım?

Her cilt tipi, yaşlanma derecesi, kolajen kalitesi ve yaşam tarzı birbirinden farklıdır. Serumlar ise, cilde mükemmel bir bakım yapmanıza fayda sağlayan kozmetik ürünleridir. Fakat her cildin ihtiyacının ve bireylerin yaşam standartlarının, cilt tiplerinin birbirinden farklı olduğu fikrinden hareketle bu kişiye özel cilt serumları oluşturulmuştur. Cildin ihtiyaçlarına uygun olarak formüle edilen ve kişiye özel cilt bakım ürünleri sunan Universkin Laboratoire, genel cilt tipleri yerine, bireysel cilt analizi yaparak, kişilerin özel ihtiyaçlarına yönelik, tek tek formüle edilmiş çözümler sağlar.

 

Kişiye özel cilt serumunun içeriği nedir?

Yapılan klinik çalışmalarla en etkili ve kaliteli malzemelerle oluşturulmuş bu kişiye özel cilt serumları, yirmi farklı aktif maddeden oluşuyor. Kişilerin cilt analizi ve fonksiyonel tanısı yapılıyor ve ardından farklı oranlarda eklenen bu aktif bileşenlerle kişiye özel cilt serumları oluşturuluyor.

NEDEN BİZ

 

Bizim Önceliğimiz Sizin Sağlığınız…

 

Estetiğinizi şansa bırakmayın…

Deneyimli ve alanında söz sahibi doktorlarımız, sorunsuz ve rahat bir operasyon süreci sunan yöntemlerimiz, doğal ve cildinize uyumlu bir görünüşe sahip olmak gibi bizi tercih etmeniz için pek çok neden var.

 

  Modern Klinik

Avrupa’nın en seçkin estetik merkezlerinden olan kliniklerimiz en yeni teknolojik cihazlarla donatılmıştır ve tam donanımlı tıbbı alt yapıya sahiptir. Hastalarımızın kendilerini rahat, güven içinde ve mutlu hissetmeleri için konforlarını sağlayacak tüm özellikler düşünülmüştür.

 

  ⇒ Uzman Doktorlar

Estetik cerrahi ve medikal estetik alanında söz sahibi, birçok estetik yöntem geliştirmiş, uygulamaları ile estetikte pek çok yenilik yaratmış, uzman hekim kadromuz ile hizmetinizdeyiz!

 

  ⇒ Ayrıcalıklı Hizmet

Kliniklerimiz dünya çapında hizmet sunan, hastaların her türlü ihtiyaçlarını karşılayan teknolojiye ve konfora sahip, kişiye özel hizmetin adresidir. Yapılacak işlem ya da operasyon ne olursa olsun kapsamlı destek sunarız.

 

  ⇒ Hasta Memnuniyeti

Odağımız sunduğumuz hizmetlerle hastalarımızın beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktır. %100 hasta memnuniyetimiz ise en büyük gurur kaynaklarımızdan biridir.