MİDE BOTOKSU

30 DK

Ayakta Tedavi

Hemen

Türkiye’de mide botoksu: prosedür, prosedür ve maliyetler

İlaç botoksu öncelikle kırışıklıkların tedavisi için bilinir. Başka olası kullanımları da vardır. Bunlardan biri Türkiye’de mide botoksudur. Mide botoksu aşırı kilolu kişilerin kilo vermesine yardımcı olabilir.

Gastrik botoks ile midede anahtar bir sinir enjeksiyonla bloke edilir. Bu sinir, açlık ve tokluk duygularını kontrol eder. Sinir Türkiye’de mide botoksu ile  tedavi edilirse,  açlık hissi azalır ve hasta daha az kalori tüketir.

Botox, beyni ve mideyi bağlayan vagus sinirini bloke eder. Bu, birçok obez hastanın yıllar boyunca kaybettiği açlık ve tokluk hissini kontrol eder.

Gastrik redüksiyon için geleneksel operasyonlara kıyasla avantajları açıktır. Açık cerrahi yerine, botoks doğrudan midedeki sinire enjekte edilir. Müdahale bir endoskop kullanılarak uzmanlar tarafından izlenir ve kontrol edilir. Bu hassas enjeksiyon sağlar ve midenin boyutunu azaltmak için açık bir ameliyat gerektirmez. Etki hemen ortaya çıkar ve uzun süre etkilidir. İlk tedaviye ek olarak, enjeksiyonlar altı ayda bir tekrarlanmalıdır. Genel anestezi, kesik ve iyileşme aşaması olmadığından, prosedür Türkiye’de uzun bir hafta sonu veya uzun bir tatil ile kolayca birleştirilebilir.

Botox, kilo kaybı için kullanıldığında bile ciddi bir yan etki göstermeyen nispeten güvenli bir ilaçtır. Türk doktorların mükemmel eğitimi, teknolojisi ve uzmanlığı sayesinde prosedür hızlı ve güvenli ve karmaşık değildir. İşlem sadece yaklaşık 15 dakika sürer.

 

Türkiye’de gastrik botoks maliyetleri ve prosedürleri

Mide botoksunun başarısı, birçok çalışmada bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Vücut kitle indeksi (VKİ) 35-44 olan obez insan grupları gastrik botoks ile tedavi edildi. Hastalara her biri bir yıl boyunca iki botoks enjeksiyonu yapıldı. Yüzde 70’i kilo vermiş, aşırı kilolarının ortalama yüzde 17’si. Başka bir enjeksiyondan sonra ve ilk tedaviden 18 ay sonra, hastaların yüzde 75’i kilo verdi – aşırı kilolarının ortalama yüzde 28’i. Bu, mide botoksunu ameliyattan utanan ve yine de güvenli ve sürdürülebilir bir şekilde kilo vermek isteyen tüm hastalar için özellikle ilginç ve çekici hale getirir.

Türkiye’de mide botoksu Maliyetler ve prosedürler ucuzdur ve aynı zamanda hızlı, güvenli ve karmaşık değildir. Bu, ilk tedaviden önce ayrıntılı inceleme ve tıbbi tavsiyenin yanı sıra gerçek botoks enjeksiyonunu ve kontrolünü içerir. sinir hedeflenen etki, kilo kaybı sonucu maliyet olmadan, doğal ve aynı zamanda olup vasıtasıyla cerrahi kilo kaybı alternatif bağlantılı riskler liposuction , gastrik bant ve gastrik tüp bağlanmıştır.

Türk uzmanlık kliniğinde polikliniğe selamlandıktan ve kabul edildikten sonra, katılan doktor hastanın kapsamlı bir tıbbi geçmişini gerçekleştirir. Bu, hastanın sağlık durumunun kaydedilmesini ve dozajın başlangıç ​​durumuna ve hastanın bireysel hedeflerine göre ayarlanmasını sağlar.

Tedavi sırasında, steril endoskop mideye getirilir ve botoks enjeksiyonu izlenir. Prosedür sadece birkaç dakika sürer ve hemen sonrasında hasta fiziksel olarak esnektir ve cerrahi izlere veya özel bir diyete dikkat etmek zorunda değildir. Aksine, Türkiye’nin sunduğu sayısız lezzetlere rağmen, her öğünde hızlı bir tokluk hissi olacaktır. Hasta daha küçük porsiyonlar tüketir ve böylece uzun vadede kilo verir.

NEDEN BİZ

 

Bizim Önceliğimiz Sizin Sağlığınız…

 

Sağlığınızı şansa bırakmayın…

Deneyimli ve alanında söz sahibi doktorlarımız, sorunsuz ve rahat bir operasyon süreci sunan yöntemlerimiz ve başarılı sonuca sahip olmak gibi bizi tercih etmeniz için pek çok neden var.

 

  ⇒ Modern Klinik

Avrupa’nın en seçkin klinik merkezlerinden olan hastanelerimiz en yeni teknolojik cihazlarla donatılmıştır ve tam donanımlı tıbbı alt yapıya sahiptir. Hastalarımızın kendilerini rahat, güven içinde ve mutlu hissetmeleri için konforlarını sağlayacak tüm özellikler düşünülmüştür.

 

  ⇒ Uzman Doktorlar

Ameliyat ve operasyon alanında söz sahibi, birçok yöntem geliştirmiş, uygulamaları ile tedavilere pek çok yenilik yaratmış, uzman hekim kadromuz ile hizmetinizdeyiz!

 

  ⇒ Ayrıcalıklı Hizmet

Kliniklerimiz dünya çapında hizmet sunan, hastaların her türlü ihtiyaçlarını karşılayan teknolojiye ve konfora sahip, kişiye özel hizmetin adresidir. Yapılacak işlem ya da operasyon ne olursa olsun kapsamlı destek sunarız.

 

  ⇒ Hasta Memnuniyeti

Odağımız sunduğumuz hizmetlerle hastalarımızın beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktır. %100 hasta memnuniyetimiz ise en büyük gurur kaynaklarımızdan biridir.