Septoplasti

1-3 saat

1 Gün

2 Gün

İletişime Geçin

Jinekomasti

Güzel şekilli bir meme kadınlar için gerçek bir göz alıcı olsa da, erkekler için çok farklı görünüyor. Farklı nedenler erkeklerde aşırı meme büyümesine yol açabilir. Örneğin, hormonal nedenler, aşırı alkol tüketimi, doping veya aşırı yeme burada rol oynayabilir. Bu kadar istenmeyen göğüs büyümesi çekiyor musunuz ve Türkiye’de bir güzellik uzmanından yardım mı arıyorsunuz?

Antalya’daki CEBE Health ekibimiz, uygun bir plastik cerrah bulmanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır! Jinekomasti alanında kendilerine isim veren Türk kozmetik cerrahları ile yakın temas halindeyiz.

Jinekomasti ilk önce kişisel konsültasyon ve müteakip bireysel tedavi konseptinin bir parçası olarak hazırlanır.

Türkiye’deki estetik plastik cerrahınızla kişisel danışma, başlangıçta size cerrahınızı, ekibini ve tesislerini tanımak için iyi bir fırsat sunar. Bu aşamada tıbbi geçmişiniz kaydedilir, prosedür ve alternatifleri açıklanır ve Türkiye’deki jinekomastinin riskleri ve yan etkileri ile maliyetleri tartışılmaktadır. Sizi web sitemizde başka bir yerde detaylı olarak bilgilendireceğiz. Fizik muayeneden sonra tüm veriler derlenir, analiz edilir ve jinekomasti için bireysel bir tedavi konsepti oluşturulur.

Jinekomasti: saf erkek işi!

Türk uzmanınıza küçük bir cerrahi müdahale ile göğsünüze daha sonra güvenle gösterebileceğiniz erkekliği vücudunuza geri verebilirsiniz.

Türk kozmetik cerrahlar tarafından yapılan jinekomasti

Türkiye’de işbirliği yapan estetik-plastik cerrahlarımız jinekomasti alanında uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir ve elbette en modern tıbbi ve teknik standartlara dayanan prosedürleri uygulamaktadır. En üst düzeyde özen ve düşünmeye devam edersiniz ve meme modelleme ile ilgili kişisel isteklerinizi göz önünde bulundurursunuz.

Jinekomasti: prosedür ve teknik

Her şeyden önce, Türk cerrahınız istenmeyen patlama genişlemesinin sadece bol miktarda yağ birikimi olup olmadığını veya göğüs dokusunun çok fazla büyüyüp büyümediğini değerlendirecektir. Ek olarak, her iki fenomen birlikte ortaya çıkabilir.

Sadece fazla bir yağ varsa, örnekleme noktasında hafif bir lokal anestezik ile hafifçe aspire edilebilir. Glandüler doku aşırı büyümüşse, genel anestezi altında bir operasyonda cerrahi olarak çıkarılır. Uygun insizyon, göze çarpmayan bir şekilde areolanın altına yerleştirilir. Bu yetenekli olmalı, çünkü bu işlemde simetrik bir sonuç elde edilmelidir. Bu nedenle size Türkiye’de sadece bu prosedürleri uygun rutin ve kapsamlı bilgi birikimi ile gerçekleştiren kozmetik cerrahlar sunuyoruz.

Jinekomastiden yaklaşık üç hafta sonra tekrar tamamen “yaşlısınız” ve erkek göğsünüze cildi sıkı bir tişört veya ücretsiz bir gövde sunabilirsiniz. İdeal yerleştirilmiş insizyon nedeniyle jinekomasti tedavisi görmüş olmanız dışarıdakiler tarafından görülemez.

Yeni vücut hissinizin tadını çıkarın ve sıkı erkek göğsünüzle biraz gösteriş yapın! Uzman ekibimizin güçlü göğsünüze giden yolda sizi desteklemesine izin verin!